משאבת מים- הגברת לחץ

משאבות הגברת לחץ מים ביתיות מיועדות למערכות אספקת מים בהן הספיקה משתנה בתחום רחב של ערכים (כתוצאה משינוי תכוף במספר הצרכנים) וכאשר נדרש שלחץ המים יישמר בערך קבוע למרות שינויי הספיקה הללו, מטרת השמירה על לחץ קבוע במערכת אספקת המים בבנייני מגורים ומוסדות הינה שמירה על נוחות המשתמשים במערכת זו.

מדן טכנולוגיות מחזיקה לצד משאבות הגברת לחץ של מגוון ספקים, במותג הבית בשם: HYDROMAT

יתרונות:

1.מתקן חרושתי / תעשייתי המתקן מתוכנן ומיוצר ע”י חברת מדן סחר. עובדה זו מבטיחה בקרת איכות ברמה הנהוגה במפעל תעשייתי, המתקן עובר הרצה והדמיה במדן סחר לפני אספקתו ללקוח.

2. תוצרת הארץ מבטיח הכרה טובה ותיעוד טכני מלא של המתקן ובעיקר אי תלות בספקי חו”ל בכל הקשור לטיפול בתקלות ופתרון בעיות טכניות.

3. שימוש במשאבות תוצרת EBARA איטליה, שהינן בעלות יתרונות בולטים על פני כל מתחרותיה - עובי פח, מיסב תומך לציר, תאים בתכנון ייחודי.

4.לוח פיקוד ובקרה המבוסס על יחידות אלקטרוניות (בקר / ווסתי תדר) של אחת החברות המובילות בעולם - חברת ABB בעלת סניף בארץ, עובדה זו מעניקה אמינות גבוהה לפעולת מתקן HYDROMAT שרות ואחריות כפולים, הן של חברת מדן סחר והן של חברת ABB לאורך שנים.

HYDROMAT
HYDROMAT
PK
משאבת PK
CP
משאבת CP
HF
משאבת מים HF
2CP
משאבת  2CP
CR 2-5
משאבת  CR 2-5
JCR1
הגברת לחץ JCR1
JCR2
הגברת לחץ JCR2
JSW1
הגברת לחץ  JSW1
JSW2
הגברת לחץ JSW2
PLURIJET 60-80-100
הגברת לחץ PLURIJET 60-80-100
CDA
CDA
PLURIJET 90-130-200
הגברת לחץ PLURIJET
CDX
משאבת  CDX
2CDX
משאבת  2CDX
MATRIX
MATRIX
CMA-B-C-D
CMA-B-C-D
PRA-PRN
PRA-PRN
JESX-JEX
JESX-JEX
CP 2-4
מידע נוסף למשאבת  2-4 CP
COMPACT
COMPACT
AGA-AGC
AGA-AGC
EASYPRESS
EASYPRESS
EASYPRO
EASYPRO
EASYSMALL
EASYSMALL
FLUX
FLUX
מדן טכנולוגיות מקפידה כל ההתפתחות וההתמחות בתחומים חדשים, כאשר היא מלווה באופן תמידי, בזיהוי הצרכים של השוק, תוך הקפדה על מקצועיות, זמינות ושירות. בנוסף לאספקת טכנולוגיות, פתרונות טכניים, ציוד ומתן שירות בארץ ובחו"ל, באתר החברה מבדקה למשאבות טבולות וצנטריפוגליות, העומדת בתקנים בינלאומיים, לספיקות עד 1000 מק"ש ולעומדים עד 400 מטר. מבדקה זו עומדת לרשות לקוחותינו לבדיקת משאבות מתוצרתנו וכן מתוצרת אחרת, ומספקת דוחות מפורטים ומקצועיים על ביצועי המשאבות טרם התקנתן. החברה פועלת ומספקת שרות וציוד בכל רחביי הארץ בעזרת עשרות כלי רכב, מגוון רכבי שרות ומשאיות. עם הפנים לעתיד: מדן טכנולוגיות שואפת להרחיב את פעילותה תוך שמירה על איכות גבוהה, שירות מעולה ומחירים תחרותיים